zamknij reklamę

Giganci uczestniczą w Dniach Radymna!

Giganci uczestniczą w Dniach Radymna!

Prosimy GIGANTÓW o przybycie na otwarcie Dni Radymna w dniu 01.06.2015r na godzinę 15.50 (Dinozekolandia) gdzie nastąpi otwarcie imprezy. Oczywiście przechodzimy w strojach klubowych (koszulki lub dresy w zależności od pogody).

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij