zamknij reklamę

Informacje dostępne na portalu facebook oraz YouTube

Informacje dostępne na portalu facebook oraz YouTube

Dodatkowe oraz inne przydatne informacje o terminach treningów i meczy są publikowane na portalu facebook.com.
Dostęp dla po zalogowaniu lub włączeniu przez moderatora do zamkniętej grupy użytkowników.
Linki:
UKS GIGANCI RADYMNO 
UKS "GIGANCI" RADYMNO 
=========================================
Wybrane materiały (filmy i zdjęcia) będą publikowane również w serwisie YouTube na kanale:
UKS Giganci Radymno

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij