zamknij reklamę

IV kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

IV kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

Kolejny mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych, na który do Radymna przybyła drużyna JKS Jarosław zwiastował twardą walką o punkty w ligowej tabeli. Obie drużyny przed spotkaniem posiadały równe konto punktowe.
Po bardzo ciekawej rywalizacji trzy punkty zostają w Radymnie. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie długo walczyliśmy o zdobycia pierwszej bramki. Pomimo słabszej gry zespołowej w końcówce spotkania objęliśmy prowadzenie po uderzeniu z dystansu Wiktora Sebastyanki.

Druga odsłona meczu to kontrola gry przez Gigantów, czego efektem są kolejne gole (2xH.Świecarz, F.Czternastek) Przeciwnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wynik nie oddaje temperatury meczu, który był bardzo wyrównany, a zawodnicy obu drużyn zostawili serce na boisku zasługując na brawa licznie zgromadzonych kibiców.
W przyszłym tygodniu wyjazdowy mecze w Dębicy, gdzie powalczymy o kolejne punkty

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości