IV kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

IV kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

Kolejny mecz Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych, na który do Radymna przybyła drużyna JKS Jarosław zwiastował twardą walką o punkty w ligowej tabeli. Obie drużyny przed spotkaniem posiadały równe konto punktowe.
Po bardzo ciekawej rywalizacji trzy punkty zostają w Radymnie. Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej połowie długo walczyliśmy o zdobycia pierwszej bramki. Pomimo słabszej gry zespołowej w końcówce spotkania objęliśmy prowadzenie po uderzeniu z dystansu Wiktora Sebastyanki.

Druga odsłona meczu to kontrola gry przez Gigantów, czego efektem są kolejne gole (2xH.Świecarz, F.Czternastek) Przeciwnik zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Wynik nie oddaje temperatury meczu, który był bardzo wyrównany, a zawodnicy obu drużyn zostawili serce na boisku zasługując na brawa licznie zgromadzonych kibiców.
W przyszłym tygodniu wyjazdowy mecze w Dębicy, gdzie powalczymy o kolejne punkty

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości