IX kolejka rozgrywek młodzików gr. Jarosław

IX kolejka rozgrywek młodzików gr. Jarosław

Na zaległy mecz 9 kolejki młodzików (U-12) w grupie jarosławskiej Giganci udali się do zaprzyjaźnionej drużyny Piasta Tuczempy. Na faworyzowanej pozycji byli Gospodarze, którzy w rundzie jesiennej pokonali Gigantów na boisku w Radymnie. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem Piasta 1:0. Druga odsłona meczu to metamorfoza naszych zawodników, którzy szybko odrobili straty (piękna bramka Adriana „Kaki”), a następnie dołożyli kolejne trafienia z dystansu i rzutu karnego (2-Fabian). Rzut karny został wypracowany po indywidualnej akcji lewą stroną Kacpra „Kucika”. W końcówce meczu, gdy Giganci oddali inicjatywę Piast dołożył drugą bramkę i zrobiło się nerwowo…. Jednak „to My, to My GIGANCI” zatańczyliśmy taniec zwycięstwa dzięki waleczności całej drużyny i twardej obronie, gdzie „rządzili” Miłosz i Mikołaj oraz dobrej postawie w bramce Kacpra „Biska”. Cieszymy się z wygranej, a zarazem z szacunkiem dziękujemy drużynie Piasta za sportową walkę i poświęcenie na boisku.
Kolejny mecz w sobotę o 14.00 z Orlikiem Przemyśl. Liczymy na podtrzymanie dobrej passy na boisku „przeciwnika”.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości