Koniec sezonu ligowego U12/U14-podsumowanie

Koniec sezonu ligowego U12/U14-podsumowanie

Runda wiosenna przyniosła wiele emocji, pięknych pojedynków i sportowej rywalizacji. Pokazaliśmy charakter, zaangażowanie na boisku i determinację w dążeniu do celu. Takiej postawy jaką prezentowali zawodnicy na boisku życzymy na co dzień.

Każdy cel jest możliwy do osiągnięcia.
Trzeba wierzyć we własne siły i pracować wytrwale!!!
Dziękujemy za zaangażowanie każdego zawodnika, Trenerów i Zarządu Klubu.
Każdy dołożył swoją cegiełkę.

We wszystkich meczach najważniejsza była sportowa rywalizacja, emocje i nowe wyzwania.
Tylko my, „dorośli” ulegaliśmy presji wyniku, za co przepraszamy ;-)

Drużyna U14 ostatni mecz rundy wiosennej Podkarpackiej Ligii Trampkarzy Młodszych rozegrała na własnym boisku. Przeciwna drużyna Wisłoki Dębica walczyła o 3 punkty gwarantujące jej drugie miejsce w tabeli. GIGANCI pewni pierwszego miejsca walczyli o podtrzymanie statusu niepokonanej drużyny na własnym boisku. Mecz zakończył się remisem 1:1 i podziałem punktów. Drużyna GIGANTÓW Trenera Pawła pewnie wygrywa ligę w tej kategorii wiekowej!!!!


Młodsi koledzy (U12) ostatni mecz w kategorii Młodzika Młodszego rozegrali 28.05.2016r. pokonując na własnym boisku drużynę Czuwaju Przemyśl. O pozycji w tabeli decydowała ostatnia kolejka, w której pauzowaliśmy. Po korzystnych dla nas rozstrzygnięciach na innych boiskach zawodnicy Trenera Damiana zajmują 3 miejsce w tabeli.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości