zamknij reklamę

Materiały promujące UKS Giganci Radymno

Materiały promujące UKS Giganci Radymno

W ramach promocji Klubu i Miasta Radymno wykonano proporczyki reklamowe (grafika poniżej).
W przypadku zainteresowania nabyciem gadżetu prosimy o kontakt z Zarządem Klubu.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij