Podsumowanie rundy jesiennej w lidze

Podkarpacka Liga Trampkarzy Młodszych
Przy takiej samej ilości punktów, wyniki meczów bezpośrednich z drużynami Polonii Przemyśl oraz Czarnych 1910 Jasło decydowały o końcowym układzie tabeli. Rundę wiosenną UKS Giganci Radymno rozegrają w słabszej grupie.
Pierwszy sezon rozegrany na pełnowymiarowym boisku i z wymagającymi przeciwnikami wiele nauczył zawodników Naszej drużyny. Podjęli walkę, wykazali zaangażowanie i determinację. Teraz czas udowodnić swoją wartość w rozgrywkach rundy wiosennej. Pokażcie że jesteście najlepsi!!!

Młodzik Młodszy (rocznik 2003-2004), grupa Jarosław
Drużyna w młodszej kategorii wiekowej zakończyła rundę jesienną na 5 miejscu. Przy większej dozie „piłkarskiego szczęścia” miejsce w tabeli mogło być o wiele wyższe. Mamy nadzieję, że odrobienie start nastąpi w rundzie rewanżowej.
Na pocieszenie pozostaje fakt, że zawodnik UKS Gigantów Radymno przewodzi w kategorii króla strzelców ze średnią 1,4 bramek na mecz.