Relacje meczowe za okres 12-18.10.2015r

===========================================
UKS Giganci Radymno-Karpaty MOSiR Krosno 0:9, 13 kolejka, kat. trampkarz młodszy
===========================================
Mecz 13 kolejki Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych UKSGiganci Radymno rozegrali na własnym boisku z liderem rozgrywek, drużyną Karpaty MOSiR Krosno. Lider rozgrywek dyktował warunki w całym meczu, a nieliczne składne akcje Gigantów nie wystarczyły na uzyskanie pozytywnego wyniku. GIGANCI zagrali w eksperymentalnym składzie, bez pierwszego bramkarza, podstawowego obrońcy i pomocnika, co było widać w poczynaniach drużyny. Cudu nad Radą nie było, 3 punkty (0:-9) przyjezdni zabrali do Krosna. Dziękujemy GIGANTOM za grę i wysiłek włożony w mecz. Głowa do góry, jesteśmy na dobrej drodze!!!

Polonia Przemyśl-UKS Giganci Radymno 3:0, 12 kolejka, kat. trampkarz młodszy
===========================================
Mecz 12 kolejki Podkarpackiej Ligii Trampkarzy Młodszych, drużyna UKS Gigantów Radymno rozegrała ze swoim lokalnym rywalem, drużyną Polonii Przemyśl. Układ tabeli sugerował, że możemy liczyć na wygraną w tym meczu, co potwierdziła bardzo wyrównana pierwsza połowa. Kilka minut dekoncentracji na początku drugiej odsłony sprawiło że Gospodarze prowadzili w spotkaniu 2:0. Pomimo kilku sytuacji bramkowych nie udało się zdobyć bramki kontaktowej, a także ustrzec kolejnego błędu w obronie. Pomimo walki i zaangażowania nie udało się zdobyć punktów w tym meczu.

Powiązana galeria: