zamknij reklamę

Sportowe ferie 2016

Sportowe ferie 2016

Młodzi „studenci” odpoczywają po trudach nauki szkolnej, a nasi GIGANCI biorą udział w licznych turniejach i treningach.
Po zakończeniu ferii zostanie opracowany zbiorczy fotoreportaż zawierający informacje o wynikach turniejów oraz galerie zdjęć.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przesyłania materiałów (zdjęć) i informacji, które warto zamieścić w reportażu.
Może posiadasz super zdjęcie z turnieju i chcesz pokazać go innym?!
Zapraszamy!!! Materiały i opisy można przesyłać na adres e-mail: uksgiganciradymno@gmail.com

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij