Sukcesy najmłodszych Gigantów!!!

Drużyna piłkarska UKS Giganci Radymno w kategorii wiekowej U-10 (rocznik pomiędzy 1 stycznia 2006 a 31 grudnia 2007 roku – II i III klasa szkoły podstawowej) wygrywa powiatowe eliminacje XVI edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Zawody rozegrano na stadionie MOSiR w Jarosławiu w dniu 29.10.2015r., gdzie nasi reprezentanci pewnie wygrali wszystkie mecze. Następny etap to rozgrywki na poziomie wojewódzkim, które zostaną rozegrane na wiosnę w Stalowej Woli.
Warto trenować i walczyć gdyż finał rozgrywek odbędzie się na Stadionie Narodowym.
===============================================
W dniu 30.10.2015r. rozegrany został kolejny turniej ligi ORLIK-ów (rocznik 2006 i młodsi). Gospodarze turnieju UKS GIGANCI Radymno nie stracili żadnego punktu w meczu, wygrywając kolejne spotkania z: Piastem Tuczempy, Sanoczanką Święte i 16-tką Przemyśl.
Gratulacje dla Zawodników i Trenera!!!

Powiązana galeria: