zamknij reklamę

Turniej szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego

Turniej szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego

Zapraszamy na Turniej Szachowy o Puchar Wojewody Podkarpackiego
Radymno, 23 kwietnia 2016 roku (sobota), godz. 9.00


Organizator
Podkarpacki Urząd Wojewódzki,
Urząd Miasta Radymno,
UKS Giganci Radymno.

Cel turnieju:
Promocja Radymna. Popularyzacja szachów wśród mieszkańców województwa podkarpackiego, miasta Radymna i okolic. Nawiązanie kontaktów sportowych.
INFORMACJE i REGULAMIN

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij