VI kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

VI kolejka Podkarpackiej Ligi Trampkarzy Młodszych

UKS GIGANCI RADYMNO-ZKS STAL RZESZÓW 2:1

Widzowie obecni na kolejnym meczu naszych Gigantów obejrzeli bardzo emocjonujące i piękne widowisko sportowe. Wydawało się że GIGANCI po objęciu prowadzenia w I połowie (H. Świecarz) pewnie zmierzają po kolejne 3 punkty i status niepokonanej drużyny na własnym boisku. Wystarczył moment dekoncentracji by przyjezdni wyrównali i przejęli inicjatywę czując iż mogą wywalczyć dobry wynik. Jednak to był dzień naszego bramkarza. Norbert bronił pewnie oraz instynktownie i widowiskowo. Twarda walka do ostatniego gwizdka sędziego i wiara w zwycięstwo zostały nagrodzone kolejnym trafieniem Huberta. Zawodnicy zasłużyli na bardzo duże uznanie za postawę od pierwszej do ostatniej minuty.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości