Wyniki ligowe 23-24.04.2016r.

Wyniki  ligowe 23-24.04.2016r.

Ze zmiennym szczęściem kolejną kolejkę rozgrywek piłkarskich rozegrały drużyny UKS Gigantów Radymno.

Drużyna trampkarzy młodszych (U-14) uległa na wyjeździe piłkarzom KS Wisłoka Dębica. Były apetyty na kolejne punkty jednak nie udało się zrealizować celu. Od poniedziałku wracamy do treningów i liczymy na dobry wynik w meczu rewanżowym z drużyną Stali Rzeszów.

Młodsi koledzy (U-12) podejmowali u siebie w pierwszej kolejce rundy rewanżowej MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. Wygrywamy 1:0 po bramce samobójczej. Mecz można określić jako festiwal nieskuteczności Gigantów bo wynik powinien być znacznie wyższy. Zawodnicy stoczyli twardą i nieustępliwą walkę, często przerywaną gwizdkiem sędziego. Pomimo niedoskonałości w grze Giganci prezentowali się bardzo dobrze w nowych strojach meczowych ;-)

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości