zamknij reklamę

II miejsce r.2003 na turnieju Fabryki Zdrowia w Zarzeczu !!!

II miejsce r.2003 na turnieju Fabryki Zdrowia w Zarzeczu !!!

W dniu 03.01.2016r. w hali GOSiR Zarzecze rozegrano halowy turniej piłkarski w kat. rocznika 2003.
W sześciu rozegranych meczach drużyna Gigantów nie odniosła żadnej porażki pewnie wchodząc do finału imprezy.
Tutaj musieliśmy uznać wyższość MOS-u Lubaczów, a rozstrzygnięcie padło w serii rzutów karnych.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został kapitan Gigantów Hubert Świecarz. Gratulacje!!!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij