zamknij reklamę

Turniej piłkarski r. 2005 z okazji 650 lat Miasta Radymno 17.09.2016 w obiektywie

Turniej piłkarski r. 2005 z okazji 650 lat Miasta Radymno 17.09.2016 w obiektywie

Młodzieżowy turniej piłkarski z okazji 650-lecia miasta Radymno za nami!
Dopisała pogoda i nie zabrakło sportowych emocji.
Zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy.

Dziękujemy sponsorom i organizatorom turnieju.

Powiązana galeria:
zamknij reklamę

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij